info@spolehlivyweb.cz

Ceník

Tvorba webových stránek
Jednorázová cena
7 500 Kč
Akce: Časově omezená sleva 5 500 Kč
     
Služba zahrnuje
Adresa webu .cz ANO*
Webhosting ANO*
E-mail @vaseadresa.cz ANO
Kodérské práce ANO
Vložení dodaného textu ANO
Vložení fotografií ANO
Fotogalerie ANO
Nastavení barevnosti ANO
Nastavení tlačítek ANO
Kontaktní formulář ANO
Responzivní design ANO
Integrace statistik návštěvnosti ANO
Integrace chatu pro Vaše zákazníky ANO
Vložení mapy ANO
Maximální počet stran 12
Správa a provoz webových stránek
Cena 1. rok ZDARMA**
Cena další roky 3 500 Kč / ročně
Cena zahrnuje
Prodloužení adresy .cz ANO*
Prodloužení webhostingu ANO*
Drobné úpravy na webu ANO
Pohotovost při výpadku ANO
Pohotovost při požadavku změny ANO
Zákaznická podpora ANO

   Chci nový web

*Webová adresa .cz a webhosting se registruje a dále prodlužuje vždy na 1 rok.
**1. rok správy webu zdarma platí pouze při současném objednání tvorby webových stránek.
Cena za tvorbu webových stránek platí při tvorbě bez administrace a s maximálním počtem 12 stran. V jiném případě je cena stanovena individuálně. Správa webových stránek lze objednat pouze k webům realizovaným přes nás. V jiném případě je cena stanovena individuálně.

Tvorba webových stránek ceník

Tvorba webu vás může přijít hodně draho. Ne však u nás. Zajistíme vám návrh i tvorbu nového webu. Vytvoříme vám internetové stránky, ať už jste odkudkoliv. Osobní schůzka není nutná, všechny podrobnosti spolu vyřešíme online přes e-mail, skype nebo přes telefon. A na kolik vás tento web vyjde? Na krásných 7500 Kč akce: 5500 Kč jednorázově, bez dalších doplatků a navyšování. Celkový najdete v horní části této stránky - tvorba webových stránek ceník.

Tvorba webových stránek cena

Pořízení webových stránek může být pro mnohé velice drahou záležitostí. U nás však zaplatíte pouze jednorázově 7500 Kč akce: 5 500 Kč za kompletně hotový web. S tvorbou webu nebudete mít žádné starosti, všechno obstaráme od návrhu až po zprovoznění. Na vás bude pouze vybrat si jednu z předpřipravených šablon a barevnou kombinaci a dodání textů spolu s obrázky a fotografiemi, které chcete mít na webu. Po naplnění obsahu webu vám zašleme internetové stránky k odsouhlasení. Pokud budete chtít cokoliv změnit, upravíme web k dokonalosti. Poté je web připraven ke spuštění. Tvorba webových stránek cena, kterou předem znáte. Nabízíme i příplatkové služby pro zvýšení výkonnosti webu. V rámci těchto služeb zoptimalizujeme web pro vyhledávače, díky tomu vás klienti lépe najdou nebo nastavíme PPC kampaň, která vám přivede nové zákazníky.

Tvorba webu cena

Roční poplatek za správu a provoz webu činí 3500kč, máme pro vás však další výhodu a tou je první rok zdarma. Tento správní poplatek obsahuje prodloužení internetové adresy a webhostingu, dále také drobnější úpravy na webu. Máte také garanci pohotovosti a to v případě výpadku webu nebo větších změn a úprav. Tvorba webu cena, ze které se vám neprotočí panenky.

Jak jistě víte, uživatelé internetu a tedy i vaši zákazníci jsou stále náročnější, co se týče nových technologií. Proto vám vytvoříme responzivní web, který se automaticky přizpůsobí zobrazení na počítači, tabletu či mobilu tak, aby jeho procházení nečinilo uživatelům problémy.

TOPlist