info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Správa webových stránek

Tvorba webových stránek rychle, spolehlivě a za výhodnou cenu, to vše a mnohem víc vám nabízí SpolehlivýWeb.cz. Potřebujete získat nové zákazníky, zviditelnit vaše podnikání na webu nebo prostě chcete přehledné webové stránky? Tak neváhejte a obraťte se s vaším přáním na nás. Není potřeba osobní schůzky, stačí zaslat poptávku a dále vše domluvíme online nebo po telefonu. Výhodná cena 7500 Kč akce: 5500 Kč za tvorbu webu je konečná bez dalšího navýšení. Web vám zhotovíme podle vašich požadavků v rekordně rychlém čase. Za 4 dny již můžete web užívat.

Správa webu

Správa webových stránek je zpoplatněna ročním poplatkem ve výši 3500 Kč. Správa webu je pro vás první rok zdarma. Další rok zaplatíte tento poplatek, který zahrnuje prodloužení adresy webu a webhostingu a třeba také menší úpravy na vašem webu. Web vzniká na základě šablony, kterou si vyberete, můžete si samozřejmě zvolit i barevnou úpravu, obsah webu rozdělíme a doplníme dle vašich dodaných textů a obrázků. Web je responzivní, usnadňuje tak prohlížení a jeho užívání na jakémkoliv mobilním zařízení.

TOPlist
© 2022 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli