info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba internetových stránek

Rozjíždíte právě své podnikání a hledáte způsob jak se zviditelnit a přilákat nové zákazníky? Tvorba internetových stránek je pro vás tou pravou volbou. Vypracujeme pro vás internetovou prezentaci za výhodnou cenu. Nabízíme vám kompletní služby od návrhu webových stránek přes jejich tvorbu až po následnou správu a servis. Konečná cena za tvorbu webu je stanovena na 7500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč, bez dalších skrytých poplatků. Výši ceny tedy znáte ještě před začátkem naší spolupráce. Tato částka je za tvorbu webu, tedy obstaráme vám internetovou adresu a webhosting. Roční správní a servisní poplatek je 3500 Kč, tento poplatek zahrnuje prodloužení webové adresy a webhostingu plus případné úpravy, vy však máte tyto služby první rok zdarma, každý další rok zaplatíte tuto částku, která je neměnná. Navíc máte jistotu pohotovosti v případě výpadku webu nebo při požadavku větších změn a úprav. Tvorba internetových stránek levně, rychle a spolehlivě.

Internetové stránky pro Vás

Tvorba webu nám nezabere déle než 4 dny, vy si pouze vyberete jednu z předchystaných šablon a zvolíte si barevnou variantu, dle vašich preferencí. Pokud si nevíte rady, rádi vám poradíme s výběrem. V dalším kroce vyplníme web vašimi dodanými texty a fotografiemi. Následně vám web pošleme ke schválení. Pokud bude třeba dalších úprav, vše doladíme k vaší spokojenosti. Po vašem schválení je web připraven k provozu. Nabízíme také další příplatkové služby pro ještě větší efektivnost webu jako optimalizaci pro internetové vyhledávače, PPC reklamní kampaně apod.

Stále více internetových uživatelů si prohlíží webové stránky přes své mobilní telefony nebo tablety. Vytvoříme vám web v responzivním designu, který se přizpůsobí zobrazení mobilního zařízení. Ať už se na webové stránky díváte na počítači, tabletu nebo mobilu, vždy se stránky přizpůsobí tak, aby bylo jejich zobrazení pro uživatele přehledné a snadno ovladatelné. Svěřte tvorbu vašich webových stránek specialistům. Můžete se n nás spolehnout.

TOPlist
© 2021 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli