info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba mobilního webu

Stále více uživatelů internetu přichází na webové stránky z jiných zařízení než ze svých osobních počítačů. Lidé častěji využívají své mobily a tablety pro internet. Chce pro své zákazníky nechat vytvořit mobilní web? V tom případě jste natrefili na správnou adresu spolehlivyweb.cz. Tvorba mobilního webu – mobilní web se specializuje na mobilní webové stránky. Tvoří webové stránky v tzv. responzivním designu. To znamená, že na mobilních zařízeních se i tohoto způsobu řešení zobrazuje mobilní verze webu.

Mobilní web

Web sám pozná, zda se jedná o mobil či počítač a podle toho webové stránky zobrazí. Web, který není na mobilní uživatele připravený, je velmi nepřehledný a načítá se pomalu. Z takové webové stránky uživatelé zpravidla rychle odchází. Nechte si mobilní web vytvořit u nás. Tvorbu webu realizujeme za 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. Jedná se o cenu konečnou, nemusíte se tedy bát navýšení. Pomozte uživatelům mobilů rychle najít informace i Vás!

TOPlist