info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Beroun

Toužíte po webu, který bude hotový za pár dní a ještě bude za nízkou cenu? Tvorba webových stránek Beroun je pro Vás ideálním řešením. Na nové webové stránky nebudete dlouho čekat. Jsme schopni Vám vytvořit webové stránky do 4 pracovních dnů od dodání obsahu. Již tedy po 4 dnech se můžete radovat z nového webu. Web bude mít obsah, který nám zašlete. Po vytvoření webu Vám ho pošleme ke schválení. Web Vám vytvoříme za přijatelných 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. První rok máte veškerou administraci spojenou s webem zdarma. Každý následující rok pak zaplatíte 3500 Kč. Jedná se o servisní poplatek, který zahrnuje prodloužení www adresy a webhostignu popřípadě další drobné úpravy na Vaši žádost. Výhodou je, že webové stránky tvoříme v tzv.responzivním designu. Nabízíme i doplňkové služby, které si můžete přiobjednat. Jedná se o profesionální psaní článků, optimalizace pro internetové vyhledavače nebo nastavení PPC kampaně. Obraťte se na nás!

TOPlist