info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek České Budějovice

Chcete přilákat nové zákazníky nebo pobídnout ty, co u vás už nakoupili k dalšímu nákupu? Vytvoříme Vám funkční webové stránky, které vás budou skvěle reprezentovat. Tvorba webových stránek České Budějovice přes SpolehlivýWeb.cz, spolehněte se na nás, jistě vás nezklameme. Tvorba webu České Budějovice vás nebude stát všechny úspory, s konečnou cenou jste obeznámeni předem. Výhodná cena 7500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč se opravdu vyplatí. Zpracování webu zabere zhruba deset dní, nové webové stránky budete mít opravdu rychle a bez otravného zdržování. Webová adresa a webhosting lze zaregistrovat na jeden rok. Roční poplatek za správu a servis zpracovaných webových stránek je celkem 3500 Kč, v rámci tohoto poplatku se postaráme o další prodloužení adresy a webhostingu, dále garantujeme jistotu pohotovosti, kdyby došlo k výpadku webu nebo budete požadovat větší úpravy webu. A co víc, tento poplatek první rok vůbec neplatíte, máte tyto služby plně zdarma. Krásné webové stránky rychlostí blesku, téměř za hubičku a ještě k tomu v responzivním designu, co víc si přát.

TOPlist
© 2022 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli