info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Chrudim

Nové webové stránky Vás nemusí stát majlant. Stačí, když si vyberete správnou službu. U nás získáte webové stránky, které budou doplněné Vašim textem a to za výhodnou cenu. Tvorba webových stránek Chrudim je za 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. Tato cena je konečná a nebude se po vytvoření webu měnit. Webové stránky pomohou Vašim zákazníkům najít o Vás potřebné informace. Webové stránky se stane Vaší úžasnou elektronickou vizitkou. Výhodou je, že webové stránky budete mít vytvořené za méně jak 10 pracovních dnů. Tvorba webu zahrnuje veškeré služby, které jsou s tvorbou webu spojené. Postaráme se o webovou adresu, webhosting, vložení dodaného textů a fotogalerii. Navíc od nás získáte administraci webu na první rok zdarma. Následující roky Vás bude servisní poplatek stát 3500 Kč. Webové stránky tvoříme v responzivním designu. Web se Vám hezky zobrazí na jakémkoliv prohlížeči (tablet, mobil, notebook, osobní počítač…). U nás je tato funkce v ceně. Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na více informací ohledně webu.

TOPlist