info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Hradec Králové

Uvažujete nad snadným řešením, jak zviditelnit Vaši firmu? Tvorba webových stránek Hradec Králové je pro Vás správnou volbou. Webové stránky jsou užitečným nástrojem pro prezentaci Vaší společnosti. Tvorba webu Hradec Králové pomůže Vašim zákazníkům získat přístup k informacím o Vašich službách a produktech. Nabízíme tvorbu levných webových stránek, jednorázová cena za jejich vytvoření je 7500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč.

Tvorba webu Hradec Králové

Tato cena je neměnná, nemusíte se bát, že ve výsledku bude cena navýšena. Této nízké ceny jsme dosáhli díky optimalizaci času potřebného pro zpracování webu. Vytvořit Vám web nám nezabere déle než 10 dní, dokonce je často hotový i dříve. Především proto, že stačí vybrat si některou z šablon, které jsou již přichystány a zvolíte si barvu, která se Vám líbí. Pokud si nebudete jistí výběrem, rádi Vám poskytneme rady a zkušenosti. První rok máte navíc servisní poplatek zdarma, každý další rok Vás vyjde na 3500 Kč. V ceně je zahrnuto prodloužení adresy webu a webhostingu, drobné úpravy a samozřejmě pohotovost a správa webu.

TOPlist
© 2022 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli