info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Jihlava

Hledáte spolehlivou službu, která Vám vytvoří www stránky v krátkém čase a za přijatelnou cenu? Dobře jste našli adresu spolehlivyweb.cz. Vytvoříme Vám www stránky v krátkém čase, ale také Vás jistě potěší cena za tvorbu webu. Tvorba webových stránek Jihlava realizuje webové stránky za 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. Jedná se o konečnou cenu, která se během realizace webu nebude měnit. Naši zákazníci tedy předem znají cenu za tvorbu webu. Webové stránky využijete jako prezentaci Vašeho podnikání na internetu. Stanou se skvělou elektronickou vizitkou. Vy si vyberete jednu z nabízených šablon a tu správnou barvu, která se Vám bude líbit nejvíce.

Tvorba webu Jihlava

Jakmile web budeme mít hotový, pošleme Vám ho ke schválení. Úpravy na webu jsou možné i během celého roku. Spravovací poplatek za administraci webu je 3500 Kč za rok. Další skvělou výhodou pro Vás je, že první rok nemusíte za správní poplatek platit. Tvorba webových stránek Jihlava tvoří responzivní weby. Tento moderní design zaručeně potěší nejen Vás, ale i Vaše zákazníky.

TOPlist