info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Karlovy Vary

Jste z okolí Karlových Varů a hledáte někoho pro vytvoření webové stránky? Správně jste narazili na stránku spolehlivyweb.cz. Tvorba webových stránek Karlovy Vary Vám vytvoří webové stránky rychle, efektivně a hlavně za výhodnou cenu. U nás se nemusíte bát příliš vysokých cen, naši zákazníci předem znají konečnou cenu za tvorbu webu. Tvorba webových stránek Karlovy Vary, levnější nehledejte. Spolehlivý web můžete mít za 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. V ceně je kompletní služba za realizaci webu. Zajistíme Vám adresu webu a webhosting, dále Vám naplníme obsah a uděláme administraci. Skvělé je, že web můžete mít v rozsahu až 12ti stran. Na našich zákaznících nám záleží, a proto se k nim chováme zodpovědně a férově. Realizace webu je tvořena velmi rychle. Nový web můžete mít hotový za 4 dny. Web je navíc v responzivním designu, který si můžete zobrazit v jakémkoliv displeji. Nabízíme i doplňkové služby. Jedná se o služby jako je optimalizaci webu pro internetové vyhledavače a profesionální psaní textů.

TOPlist