info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Kladno

Nové webové stránky Vás nemusí stát veškeré Vaše úspory. Stačí si vybrat tu správnou službu. Od nás získáte webová stránky, které budou doplněné Vašim textem za velmi výhodnou cenu. Tvorba webových stránek Kladno Vám je vytvoří za skvělých 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. Webové stránky pomohou Vašemu podnikání. Stanou se elektronickou vizitkou. Vaši zákazníci se o Vás během pár minut dozvědí všechny potřební informace. Velkou výhodou je, že webové stránky budete mít hotové za pár dnů. Po obdržení Vaší objednávky a potřebných textů Vám web vytvoříme za pouhých 10 dnů, v některých případech jsme schopni web vytvořit i dříve.

Tvorba webu Kladno

Tvorba webových stránek Kladno se postará o veškeré služby, které se týkají nového webu. Jedná se o zajištění www adresy a webhostingu. Vy nebudete mít žádné starosti, naplníme web Vámi dodaným obsahem a postaráme se o veškerou administraci. Další výhodou je, že web tvoříme v tzv. responzivním designu. Jedná se o zpracování webu, který se jednoduše zobrazí v jakémkoliv elektronickém zařízení (tablet, mobil, notebook atd.).