info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek levně

Nemáte ještě webové stránky? Tak to pojďte rychle napravit! Tvorba webových stránek levně, dobře a rychle, to jsou naše priority u služeb, které nabízíme. Kvalitní webové stránky zvýší povědomí o vaší firmě, značce a přivedou vám spousty zákazníků. Pokud je ve vašem oboru podnikání vysoká konkurence, je důležité, aby vás zákazníci snadno a rychle našli. Webové stránky vám jistě pomohou rozšířit vaši klientelu.

Tvorba webu levně

Nemusíte platit desetitisíce agenturám, které vám vytvoří designové webové stránky. Úplně stejnou službu vám nabízíme i my a to za zlomek ceny oproti jiným agenturám zabývajícími se tvorbou webu. Tvorba webu levně je naším cílem. Za návrh a tvorbu webových stránek zaplatíte pouze 7 500 Kč. V ceně je internetová adresa, webhosting a tvorba webu. Dále si můžete připlatit za doplňkové služby jako PPC kampaň, optimalizace pro internetové vyhledávače nebo profesionální psaní textů.

Levné webové stránky

Vytváříme levné webové stránky s kompletním servisem. Veškeré starosti nechejte na nás, na vás bude pouze vybrat si přednavrženou šablonu a zvolit si barevnou kombinaci. Pokud si nebudete jistí s výběrem, rádi vám poskytneme radu. Obsah webové stránky rozvrhneme do sekcí, naplníme dodanými texty a fotografiemi. Před předáním webu si jej budete moci prohlédnout a doladíme případné úpravy a změny. První rok máte navíc zdarma všechny servisní poplatky spojené s provozem webu. Každý další rok tento poplatek činí 3500 Kč za prodloužení webové adresy a webhostingu. V ceně jsou samozřejmě zahrnuty i další úpravy a pohotovost při případném výpadku webu. Web je vytvořený v responzivním designu, který se automaticky přizpůsobí zobrazení na mobilu, tabletu, notebooku či klasickém počítači. Stále více zákazníků totiž hledá produkty nebo služby na svém mobilu. Responzivní design zvýší vaše šance, aby vás zákazníci snadno našli. Obraťte se na nás s vaší poptávkou, jistě oceníte náš férový přístup a rychlé zpracování.

TOPlist
© 2021 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli