info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Liberec

Hledáte zodpovědnou agenturu, která vám vytvoří webové stránky rychle a za výhodnou cenu? Správně jste narazili na SpolehlivýWeb.cz. Nejen, že vám vytvoříme web v rekordně rychlém čase, ale také vás potěší náš férový přístup k zákazníkům a především spolehlivost. Webové stránky můžete využít jako prezentaci vašeho podnikání, nabízených služeb a výrobků. Zákazníci tak budou předem vědět základní informace o vás a seznámí se s vaší nabídkou. Tvorba webových stránek Liberec vás nebude stát celé jmění, právě naopak.

Tvorba webu Liberec

Výhodnou cenu znáte již předem, za kompletní tvorbu zaplatíte jen 7500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. Navíc tvorba webu Liberec je hotová již za 10 dní. Vyberte si šablonu a my ji upravíme do barev, které se vám zlíbí. Jakmile naplníme web dodaným obsahem, obdržíte jej k odsouhlasení. Úpravy jsou možné. Správní poplatek za provoz a administraci webu je 3500 Kč za rok, další výhodou pro vás je, že tento poplatek první rok provozu neplatíte a je tedy zdarma. Moderní a responzivní design potěší nejen vás, ale i vaše zákazníky.

TOPlist
© 2022 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli