info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Litomyšl

Chcete svým zákazníkům nabídnout více informací o Vašich službách? V dnešní době je dobré prezentovat svou činnost na internetu. Tvorba webových stránek Litomyšl Vám vytvoří webové stránky, které Vás budou skvěle prezentovat na internetu. Na nás se můžete, spolehnou, nezklameme Vás. Webové stránky Litomyšl od nás Vás nebudou stát veškeré vaše úspory. Cenu za webovou stránku znáte předem. Skvělá cena 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč za web se opravdu vyplatí. Vytvoření webu nám zabere přibližně 10 dní. Webové stránky budete mít opravdu velmi rychle a za přijatelnou cenu, které je konečná. První rok od nás máte zdarma servisní poplatek za správu a servis webu. Každý další rok za poplatek za správu a servis zpracovaných webových stránek je 3 500 Kč. V rámci tohoto poplatku se postaráme o prodloužení www adresy a webhostingu. Také pokud budete požadovat drobné úpravy na webu Vám, upravíme. Pokud budete s námi spokojeni, můžete si objednat i příplatkové služby. Jedná se o služby jako je psaní textů a optimalizace pro vyhledavače.

TOPlist