info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Nymburk

Máte strach kolik Vás budou stát nové webové stránky? Už nemusíte! U nás znáte předem cenu za tvorbu webové stránky. Tvorba webových stránek Nymburk, levnější snad ani nenajdete. Nové webovky můžete mít za skvělých 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. V této ceně jsou zahrnuté některé služby za tvorbu webu. Zajistíme Vám adresu webu, naplnění obsahu Vašim textem a administraci. Tato skvělá cena 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč se vztahuje na webové stránky až v rozsahu 12ti stran.

Tvorba webu Nymburk

Nabízíme také doplňkové služby, které si můžete (ale nemusíte) přiobjednat. Jedná se o profesionální psaní textů, nastavení PPC kampaně nebo optimalizaci webu pro internetové vyhledavače. Samotná realizace webu není příliš dlouhý proces. Nové webové stránky jsou od nás hotové do 10 pracovník dnů. Jsme schopni vytvořit web i dříve. Vy si zvolíte šablonu a barvu a my se postaráme i vše ostatní. Po vytvoření webu Vám jej pošleme ke schválení. Web má tu výhodu, že je tvořen v responzivním designu, který určitě potěší Vás i Vaše zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit!

TOPlist