info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Opava

Děsíte se extrémně vysokých cen za tvorbu webu? U nás nemusíte, předem znáte konečnou cenu. Tvorba webových stránek Opava, levněji snad nenajdete. Nový web můžete mít za 7500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč v ceně je kompletní tvorba webu. Od zajištění adresy webu a webhosting, přes naplnění obsahu až po administraci. Tato cena se vztahuje na webové stránky až v rozsahu 12ti stran. K našim zákazníkům se vždy chováme férově a můžete se spolehnout na naše zodpovědné chování. Kromě samotné tvorby webu si můžete přiobjednat doplňkové služby jako optimalizaci webu pro internetové vyhledávače, profesionální psaní textů nebo třeba nastavení PPC kampaně. Samotné zpracování webu probíhá velice rychle. Zvolíte si šablonu a barvu, my web naplníme obsahem (vašimi texty a obrázky) a předáme vám jej k souhlasu. Tvorba webu Opava nezabere déle než 4 dny od obdržení vaší poptávky. Web je navíc responzivní, můžete si jej bez problému prohlédnout na mobilu, notebooku nebo třeba tabletu, stránky se přizpůsobí danému zařízení tak, aby se daly snadno ovládat.

TOPlist
© 2022 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli