info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Ostrava

Internetové stránky Vás nemusí stát mnoho peněz, postačí si vybrat tu pravou službu. U nás získáte internetové stránky, které budou doplněné Vašim textem za velmi přijatelnou cenu. Tvorba webových stránek Ostrava Vám je vytvoří pouze za 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. Tato cena se po realizaci internetových stránek nemění a výhovou je, že ji znáte předem. Internetové stránky Vám pomohou Vašemu podnikání a zákazníci se o Vás dozvědí informace. Internetové stránky budete mít hotové do 4 dnů. Naše tvorba wwww stránek Ostrava Vám zajistí veškeré služby spojené s internetovými stránkami, tedy doménu a webhosting. Internetové stránky naplníme obsahem a zajistíme následnou správu webu. Vy si jen vyberete některou z nabízených šablon, kterou Vám upravíme podle Vašich představ. Po námi vytvořeném webu Vám bude zaslán pro schválení. Jestliže nebudete spokojeni, uděláme úpravy pro Vaši spokojenost. Nabízíme i další služby jako je SEO - optimalizace pro vyhledavače. Potřebujete web? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na společnou spolupráci. Tvorba internetových stránek Ostrava to je snadný přístup ke skvělé prezentaci na internetu.

TOPlist