info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Pardubice

Splňte si své přání a pořiďte si i Vy webové stránky. Tvorba webových stránek Pardubice za výhodnou cenu 7500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč bez dalších skrytých příplatků. Již před zpracováním webu znáte konečnou cenu. Provozní poplatek je v ceně 3500 Kč ročně, výhodou pro Vás je, že všechny služby zahrnuté v tomto poplatku máte první rok od spuštění webu zdarma.

Tvorba webu Pardubice

Tvorba webu Pardubice nebyla nikdy snazší. Nemusíte se nic učit, správu a administraci webu nechte na nás. Vy si pouze vyberete některou ze šablon a zvolíte si barevnou variantu webu. Dále po Vás budeme požadovat texty, rozdělení do sekcí a obrázky. Pokud máte zájem o další služby, můžete si od nás objednat profesionální psaní textů nebo optimalizaci webu pro vyhledávače. Před spuštěním webu Vám bude web zaslán pro kontrolu a případné dodělávky. Z hotového webu se můžete těšit již za 10 dní od odeslání poptávky. Web je v responzivním designu, jeho užívání ocení Vaši zákazníci na jakémkoli mobilním zařízení.

TOPlist
© 2022 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli