info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Plzeň

Rozvíjí se slibně vaše podnikání? Pomůžeme vám prorazit i na webu. Vytvoříme Vám nové webové stránky za více než přijatelnou cenu. Tvorba webových stránek Plzeň Vás bude stát pouze 7500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč, jednorázově. V ceně je zahrnutá webové adresa, webhosting, samozřejmě tvorba webu Plzeň a jeho správa. Vám stačí pouze vybrat si jednu z předchystaných šablon a barvu, která se Vám líbí. Po dodání textů a obrázků, které jsou důležité pro naplnění obsahu webu, Vám zašleme web ke schválení. Případné změny nebo úpravy doladíme. Pokud máte zájem i o další doplňkové služby jako PPC reklama, SEO optimalizaci nebo další, obraťte se na nás. Poplatek za provoz webu činí 3500 Kč, v ceně je kromě prodloužení adresy webu také jeho správa a jistota pohotovosti při výpadku webu, první rok tyto služby máte zdarma. Jistě Vás potěší, že web je responzivní. To znamená, že se jeho zobrazení automaticky přizpůsobí jakémukoliv mobilnímu zařízení. Vaše webové stránky si tak můžou zákazníci prohlédnout na mobilním telefonu, tabletu nebo třeba notebooku.

TOPlist
© 2022 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli