info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Praha

Webové stránky vás nemusejí přijít draze, stačí si vybrat správnou službu. U nás získáte webové stránky doplněné vaším textem za opravdu výhodnou cenu. Tvorba webových stránek Praha je za cenu 7500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč, tato cena je neměnná a znáte ji předem. Webové stránky pomohou vašemu podnikání, zákazníci se o vás dozvědí více informací a snadněji si vytvoří objednávku nebo poptávku vašich nabízených služeb a produktů. Webová prezentace je vaší skvělou vizitkou.

Tvorba web stránek Praha

Webové stránky budete mít hotové za pár dní. Po obdržení vaší poptávky a potřebných textů vám vytvoříme web za 4 dny. Tvorba web stránek Praha zahrnuje kompletní služby. Nebudete mít žádné starosti, naplníme web obsahem a zajistíme jeho administraci. Vyberte si některou ze šablon, kterou upravíme do vámi vybraných barev. Následně naplníme obsah webu dodanými texty, obrázky a rozdělíme do sekcí. Celá webová prezentace vám bude zaslána pro schválení, případné další požadavky ještě doladíme. Pokud máte zájem, můžete si objednat další služby jako profesionálních textů, SEO-optimalizaci pro vyhledávače nebo nastavení PPC kampaně.

Tvorba www stránek Praha

Správa a servis zrealizovaných www stránek stojí ročně 3500 Kč. V ceně tohoto poplatku je prodloužení internetové adresy i webhostingu, také záruka pohotovosti v případě výpadku webu. Další výhodou je, že první rok tento poplatek neplatíte, máte tedy jeden rok zdarma s plným servisem. Tvorba www stránek Praha, snadný přístup k webovým stránkám za výhodnou cenu.

Tvorba webu Praha

Naše služby poskytujeme v rámci celé České republiky. Tvorba webu Praha, pokud hledáte výhodnou nabídku pro vytvoření webových stránek, neváhejte a zašlete nám vaši poptávku. Web vám vytvoříme rychle a kvalitně, z nových internetových stránek se můžete těšit již za 4 dny. Navíc web vytváříme v moderním responzivním designu. Díky responzivnímu webu bude váš web snadno přehledný a ovladatelný na jakémkoliv zařízení, ať už se jedná o mobil, tablet nebo notebook, zobrazení se automaticky přizpůsobí danému přístroji.

TOPlist
© 2022 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli