info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Svitavy

Nechte si udělat webové stránky od nás. Splňte si přání a nechce se udělat webové stránky pro své podnikání. Tvorba webových stránek Svitavy Vám vytvoří webové stránky za velmi výhodnou cenu. Webové stránky realizujeme za 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. Tato cena se již nebude měnit je konečná. Ještě před realizací webu, zná zákazník konečnou cenu. První rok, kdy web vytvoříme, máte od nás veškeré servisní služby zdarma. Každý následující rok zaplatíte pouhých 3500 Kč za servisní poplatek. Servisní poplatek zahrnuje prodloužení webové adresy a také webhostingu a také se popřípadě postaráme o drobné úpravy na Vaší webové stránce. Webové stránky tvoříme v tzv. responzivním designu. Jedná se o realizaci webové stránky, která se přehledně zobrazí na jakémkoliv zařízení (mobil, tablet, osobní počítač…). Nechat si vytvořit webové stránky nikdy nebylo jednodušší. Jsme férový, tvorba webových stránek nás baví, proto neváhejte a nechte si vytvořit webové stránky od nás. Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.