info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Tábor

Hledáte správné lidi, kteří Vám vytvoří webové stránky? Výborným řešením je spolehlivyweb.cz, vytvoří Vám web rychle a za skvělou cenu. Tvorba webových stránek Tábor Vám vytvoří web velmi rychle, ale také Vás určitě potěší cena, za kterou web tvoříme. WWW stránky tvoříme za 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč, tato cena je konečná, nebude se po realizaci webu měnit. Vy si vyberete šablony a tu správnou barvu a o vše ostatní se postaráme my. Správa a aktualizace webu Vás první rok nebude stát nic. Každý další zaplatíte jen 3 500 Kč. Tato cena zahrnuje správu, aktualizaci a drobné úpravy na Vašem webu. Jistě Vás také potěší náš férový přístup a především naše spolehlivost. Webové stránky Vás budou skvěle prezentovat na internetu a Vašim zákazníkům podají užitečné informace Vás. Vaši zákazníci se tak rychle dostanou k informacím o Vás a Vašich službách. Tvoříme web v responzivním designu. Jedná se o provedení webu, který se přizpůsobí zařízení (tablet, mobil, notebook…).

TOPlist