info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Třebíč

Bojíte se příliš vysokých cen za tvorbu webové stránky? U nás se bát vysokých cen opravdu nemusíte. Naši zákazníci předem znají konečnou cenu za tvorbu webových stránek. Tvorba webových stránek Třebíč, levnější snad ani nenajdete. Nový web můžete mít hotový za 4 pracovní dny a to za skvělých 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. V ceně je kompletní tvorba webu od zajištění www adresy a webhosting přes naplnění obsahu až po administraci webu. Tato skvělá cena se vztahuje až na 12ti stránkový web. Samotná tvorba webu je velmi rychlá. Vy si zvolíte šablonu a barvu, která se Vám líbí a my web naplníme obsahem a obrázky, které nám předem pošlete. Po dokončení webu Vám web pošleme ke schválení. Tvorba webových stránek Třebíč, vytváří web v tzv. responzivním designu. Nabízíme také doplňkové služby, které si můžete přiobjednat. Jedná se o optimalizaci webu pro internetové vyhledávání, psaní textů nebo například nastavení kampaně pro PPC. Jsme spolehlivý a zodpovědní. Tvorba webových stránek nás baví. Na nás se mohou naši zákazníci spolehnout.

TOPlist