info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Tvorba webových stránek Trutnov

Přejete si webové stránky za velmi nízkou cenu? Tak právě tady jste správně. Tvorba webových stránek Trutnov jsou specialisté na tvorbu webu levně. Tvorba www stránek stojí jednorázově pouhých 7 500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč. Tato cena je konečná a neměnná. Nemusíte se obávat dalšího navýšení ceny. Naše cena je tak nízká díky efektivnímu využití času. Na Vás bude pouze vybrat jedno z nabízených šablon a barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Www stránka bude mít přesně takový obsah, který si vy sami určíte. Po realizaci www stránky Vám ji pošleme ke schválení. Nic bez Vašeho souhlasu nebudeme měnit. Po schválení www stránky jsou stránky hotové.

Tvorba webu Trutnov

U nás si můžete také přiobjednat příplatkové služby. Jedná se o služby jako je optimalizace webu pro internetové vyhledavače, psaní profesionálních textů či například PPC kampaně. Další výhodou je, že na nové www stránky nebudete dlouho čekat. Realizace www stránek je hotová do 10 dnů, možná i rychleji. Kontaktujte nás!

TOPlist