info@spolehlivyweb.cz

Web za 7 500 Kč 5 500 Kč

Tvorba webů

Výhodná cena, kterou znáte předem
Web je hotový do 14 dnů
Férové jednání a spolehlivost
Moderní a responzivní design
Zajistíme obsluhu webu
Doména a webhosting v ceně
Kompletní servis
více informací

Využijte časově omezené slevy.
Vyplňte kontaktní údaje:

Kliknutím na Chci nový web souhlasím s podmínkami služby a beru na vědomí informace o ochranně osobních údajů pro vyřízení poptávky.

Budete nám rozumět.
U nás se nemusíte obávat programátorské hantýrky.
Vy rozumíte svému oboru, my jsme odborníci na webové stránky. O programování se postaráme.
Spolehlivost.
Dodržujeme sliby. Zákazník je zadavatel naší práce a jeho přání je rozhodující.
Cena je konečná.
Za 7 500 Kč 5 500 Kč (časově omezená sleva) získáte funkční web.
U nás znáte cenu předem a nemusíte se obávat navyšování ceny nebo dodatečných plateb.
Kompletní servis.
Postaráme se o Vaše webovky od začátku do konce. U nás nebudete mít starosti se zajištěním internetové adresy webu a webhostingem.
Poskytujeme následnou správu webu.
Webové stránky vytvoříme a pokud si budete přát, zajistíme jejich následný servis - úpravy fotek a textů na webu, prodloužení internetové adresy a webhostingu. Tuto službu zajišťuje správa a servis webových stránek.

Chci nový web

Více informací

Výroba webových stránek

Na internetu můžete najít spousty různých nabídek, buďte mezi nimi i vy. Webové stránky jsou skvělou prezentací vašeho podnikání a navíc mohou zvýšit povědomí a vašich nabízených službách nebo produktech. Vytvoříme Vám webové stránky, které vás oslní nejen výhodnou pořizovací cenou, ale také kvalitním zpracováním v rekordně rychlém čase. Výroba webových stránek může být nákladná, my se vám snažíme tyto náklady ušetřit. Pořizovací cena těchto webových stránek je 7500 Kč časově omezená akce: 5 500 Kč.

Výroba www stránek

Návrh a výroba www stránek nám nezabere více než 10 dní. Již v tak krátkém čase se tedy můžete těšit z nového webu. Takto krátké doby a hlavně výhodné ceny za zpracování jsme docílili díky zefektivnění potřebného času pro tvorbu webových stránek. A co po vás budeme chtít? Stačí si vybrat jednu ze šablon a zvolit barvy, které se Vám líbí. Obsah webu doplníme vámi dodanými texty a obrázky. Před spuštěním webu vám ho zašleme ke schválení a doladíme potřebné úpravy.

Výroba webových stránek levně

Výroba www stránek Brno, Praha, Ostrava- je úplně jedno odkud jste, pro tvorbu webových stránek není nutné osobní jednání, vše domluvíme online nebo po telefonu. Výroba www stránek zdarma sice není, ale zaplatíte pouze jednorázově 7500kč. Další provozní poplatek ve výši 3500kč platíte až další rok, první rok máte tyto služby tedy zdarma. Tento poplatek zahrnuje v ceně prodloužení webhostingu i webové adresy a případné drobné úpravy na webu. Také máte jistotu pohotovosti při výpadku webu nebo při zajištění větších změn a úprav stránek.

Myslíme také na to, jak moc jsou zákazníci a vůbec uživatelé internetu nároční. Proto vytváříme web v responzivním designu. Co to je? Responzivní design umožní pohodlné zobrazení webových stránek na jakémkoliv zařízení, které si samo určí nastavení zobrazení webu. Díky tomuto zobrazení je ovládání stránek mnohem snazší a přizpůsobeno vašim potřebám.

TOPlist
© 2021 SpolehlivýWeb.cz - Info o provozovateli